7 نکته که هنگام خرید لوله مسی باید به آن توجه کرد

لوله مسی

7 نکته که هنگام خرید لوله مسی باید به آن توجه کرد

خرید کردن یک مقوله جدا نشدنی در زندگی افراد است و افراد همیشه می خواهند بهترین محصولی را که با شرایط و بودجه آنان سازگار است، پیدا و خرید کنند. ما در قسمت توضیحات محصول و هر قسمت از سایت که نیاز بود از نکاتی که هنگام خرید به آن توجه کنیم صحبت کرده ایم. اما تصمیم گرفتیم به صورت کلی مطالب را جمع بندی کنیم تا شما عزیزان راحت تر بتوانید از آن ها استفاده کنید و برای خرید لوله مسی با مشکلی روبه رو نشوید.

نکات را به صورت خلاصه در تیتر ها مطرح می کنیم. پس اگر زمان کافی ندارید خواندن آن ها می تواند به شما در داشتن خرید آسان کمک کند.

برای خرید لوله مسی مانند هر محصول دیگری باید به نکاتی توجه کرد که مهم ترین آن ها را برایتان دسته بندی کرده ایم. چرا که داشتن اطلاعات قبلی درباره می تواند به شما برای خریدی مطمئن کمک کند. باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید لوله مسی مناسبی را پیدا و خرید کنید و عدم توجه به این نکات ممکن است باعث به وجود آمدن نارضایتی، از بین رفتن هزینه و از همه مهم تر از دست دادن زمانتان شود و فشار روانی زیادی را متحمل شوید.

1)سلامت لوله ها را بررسی کنید

اگر به صورت حضوری قصد خرید دارید این امکان برای شما فراهم است تا لوله ها را تست کنید و از سلامت ان ها اطمینان حاصل کنید. چون ممکن است لوله ها هنگام جا به جایی سوراخ شده باشند و در آن ها نشتی وجود داشته باشد. معمولا لوله های مسی برای انتقال گاز استفاده می شوند. پس دقت داشته باشید محصولات خریداری شده از سلامت کامل برخوردار باشند. در غیر این صورت ممکن است خسارات جبران ناپذیری برای شما به وجود بیاید. سطح لوله ها باید یکنواخت بوده و هیچ گونه بلندی در آن وجود نداشته باشد.

این روز ها به دلیل کرونا که خرید ها بیشتر آنلاین صورت می گیرد و شما نمی توانید به صورت حضوری در محل فروشگاه ها حضور داشته باشید، باید از فروشگاهی خرید کنید که اطمینان کافی داشته باشید. بدانید که محصولاتشان کاملا سالم است و برای مشتری ها، زمان و هزینه آن ها ارزش قائل اند.

2) منعطف بودن لوله ها

بعضی از لوله های مسی نرم هستند و می توان آن ها را خم کرد. باید از این نکته مطمئن شد که لوله ها به قدر خم شوند که آسیب نبینند. چون ممکن است ترک هایی بر روی لوله ها ایجاد شود و باعث به وجود آمدن نگرانی در شما شود.

از طرفی بعضی از لوله های مسی خشک هستند و ممکن است در هنگام خمکاری دستی شکسته شوند که می توان با پر کردن آن ها با آب و بستن لوله، آن را تقویت کرد و سپس آن را با دست خم کرد.

3) قطر و سایز لوله ها را در نظر بگیرید

برای هر قسمتی از ساختمان که می خواهید لوله مسی تهیه کنید، دقت داشته باشید که سایز و قطر لوله همان باشد که می خواهید.

4) قابلیت جوشکاری

برای اتصال لوله مسی به یونیت ها و لوله های دیگر معمولا لوله ها را بازتر می کنند. در صورتی که مجبور بودید برای اتصال از جوشکاری استفاده کنید لوله باید قابلیت تعمیر و رسیدگی را با جوشکاری داشته باشد.

5) تمیزی لوله ها را چک کنید

سطح داخلی لوله ها باید کمترین چربی، گرد و غبار و براده را داشته باشد. در این صورت می توانید مطمئن باشید که انتقال سیال به راحتی در آن صورت می گیرد. سطح خارجی آن نیز باید بدون کوچک ترین خراشی باشد.

6) لوله ها را با عایق بپوشانید

مهم نیست لوله شما رو کار باشد و یا بخواهید از آن به عنوان لوله تو کار استفاده کنید. بعد از اتمام کار بهتر است لوله ها را با عایق بپوشانید تا از وارد شدن ضربه و یا نشستن گرد و غبار روی آن ها جلوگیری کنید. با استفاده از عایق های الاستومری می توانید از سلامت لوله ها اطمینان حاصل کنید.

7) از فروشگاه های مطمئن خرید لوله مسی را انجام دهید

پیدا کردن فروشگاهی که کارشناسان فروش آن همیشه در دسترس باشند و پاسخ شما را به موقع بدهند، محصولاتش کیفیت و قیمت خوبی داشته باشند و بتوانید با خرید از آن تجربه خرید خوبی را تجربه کنید می تواند چالش برانگیز باشد. فروشگاهی که بدانید می توانید بدون حضور با اطمینان خاطر از آن خرید کنید و کالایی که به دستتان می رسد همان چیزی است که می خواستید. فروشگاه فاتحی به عنوان یکی از فروشگاه های فعال در زمینه فروش لوله مسی و لوازم تهویه مطبوع، می تواند به شما عزیزان در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نظرتان را ارائه دهد. خرید لوله های مسی تان را با ما تجربه کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *